فارسی
English
France
 
.:: درباره ما ::.

 

آدرس :مشهد خیابان فلسطین فلسطین19 بین شیرین وصفا پلاک54
تلفن: (10خط) 8458333-0511
فکس: 8458337-0511

 

 
 

شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی آهنگ سفر توس در شهریورماه 1383 تاسیس گردیده است.


آقای محمد علی خطیب رئیس هیئت مدیره، مدیر عامل

و موسس شرکت با بیش از 20 سال سابقه مدیریت و اجرای تورهای گروهی داخلی و خارجی یکی از مدیران با سابقه و موفق در زمینه تورگردانی بوده اند. ایشان از سال 1371 به عنوان مدرس در دروه های آموزش راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی استان خراسان رضوی با مراکز آموزشی و دانشگاه جامع علمی – کاربردی همکاری داشته اند. فعالیت های چشمگیر ایشان در زمینه اجرای تورهای ورودی، ایرانگردی و خارجی به همراه سابقه درخشان ایشان در آموزش نیروی انسانی، باعث دریافت جوایز متعدد توسط این شرکت در مجامع صنفی شده است.


انتخاب تیم ورزیده از همکاران در بخش های مختلف شرایط بسیار خوبی را برای سرویس دهی به میهمانان داخلی و خارجی فراهم آورده است. دارا بودن امکاناتی نظیر صدور بلیت های داخلی و خارجی روی کلیه شرکت های هوایی (عضویت در یاتا)، صدور بلیت روی شبکه قطارهای رجاء برگزاری کاروان های حج عمره و عتبات عالیات، امکان اخذ ویزای کشورهای مختلف و رزرواسیون هتل در سراسر دنیا نیز به مزایای این مجموعه افزوده می شود.

 

 
 
     
[ صفحه اصلی] [ شماره حساب های شرکت ] [ تماس با ما ] [ تورهای داخلی ] [ تورهای خارجی ] [ تورهای ویژه ] [ تورهای پیشنهادی ] [ تورهای زیارتی ] [ تورهای با تخفیف ویژه ] [ تورهای نوروزی]

کلیه حقوق این سایت متعلق به آژانس آهنگ سفر توس می باشد
طراحی شده توسط : علی نیک فرجام